Salon Dejvice - Hotel international: +420 603 943 615
info@goldhandthaimassage.cz
Salon Vodičkova - Dům U Nováků: +420 603 847 739
Dokonalá thajská olejová masáž na Praze 1

Blog
Dokonalá thajská olejová masáž na Praze 1

Dokonalá thajská olejová masáž na Praze 1

Náročný týden? Vyražte na relaxační thajskou olejovou masáž pro uvolnění svalového napětí s použitím olejů bez aroma, těšíme se na vás na Praze 1

Thajská olejová masáž na Praze 1

Thajskou olejovou masáž si můžete dopřát v našich salónech na Praze 1 a Praze 6. Oproti klasické thajské masáži se používá olej a celkově je masáž jemnější, ale stále je využívána stimulace akupresurních bodů dle tradiční východní medicíny. Prostřednictvím těchto bodů je stimulována činnost jednotlivých orgánů a uvolňována zadržená energie. Ale není to jen o zdravotním efektu masáže, při thajské olejové masáži příjemně zrelaxujete a uvolníte vaše tělo i mysl.

Olejovou masáž provádíme klasickým olejem bez aromat nebo můžete zvolit některý z aromatických olejů. Masáž tak může být levandulová, eukalyptová, citrusová, cypřišová nebo heřmánková, a ještě mnoho dalších vůní z aktuální nabídky. Doporučujeme vyzkoušet skořici, zelený čaj nebo citrónovou trávu. Přijďte si i Vy vychutnat thajskou olejovou masáž v Praze v našich salónech přímo v centru ve Vodičkově ulici a na Praze 6. Odpočinete si a zapomenete na starosti všedních dnů.