Salon Dejvice - Hotel international: +420 603 943 615
info@goldhandthaimassage.cz
Salon Vodičkova - Dům U Nováků: +420 603 847 739
Úžasná těhotenská masáž na Praze 1

Blog
Úžasná těhotenská masáž na Praze 1

Úžasná těhotenská masáž na Praze 1

Přijďte se k nám úžasně uvolnit, nabízíme těhotenskou masáž speciálně navrženou pro ženy v očekávání, působíme na Praze 1

Těhotenská masáž na Praze 1

Během těhotenství jsou záda každé ženy nadměrně zatěžována, a to zejména v bederní oblasti. Spolu s rostoucím bříškem jsou bolesti intenzivnější. Můžete bolestem, ale také nesprávnému držení těla, kdy si chcete ulevit, předejít těhotenskou masáží. Těhotenská masáž nejen uvolní zatuhlé svaly a vazy, ale také si při ní krásně odpočinete a uvolníte celé tělo. Nastávající maminky se během těhotenské masáže intenzivněji soustředí na své miminko a lépe s ním navazují vztah. Obecně se těhotenské masáže příliš nedoporučují v prvním trimestru.

Je to ale spíše z důvodu opatrnosti. Těhotenskou masáž by měla nastávající maminka konzultovat se svým ošetřujícím lékařem pouze v případech rizikového těhotenství. Tato masáž je naprosto neinvazivní, nemusíte se ničeho obávat. Objednejte se do našich salónů na těhotenskou masáž na Praze 1 ve Vodičkově ulici nebo na Praze 6 v Hotelu International. Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí, uvolníte se a odplavíte stres. Užijte si toto jedinečné období v životě každé ženy, díky těhotenské masáži bude i pro Vás příjemnější.