Salon Dejvice - Hotel international: +420 603 943 615
info@goldhandthaimassage.cz
Salon Vodičkova - Dům U Nováků: +420 603 847 739
Masáže zbavující bolesti hlavy a migrén

Blog
Masáže zbavující bolesti hlavy a migrén

Masáže zbavující bolesti hlavy a migrén

Pořád Vás trápí bolesti hlavy a migrény? Víme jak Vám pomoci.

Masáž, která Vás zbaví migrén a bolesti hlavy

Lidé si stěžují na bolest hlavy a ztuhlost v oblasti šíje. Mají většinou sedavé zaměstnání, pracují u počítače a mnoho hodin stráví jízdou v autě. Také mívají navíc špatné držení těla a jsou ve stresu. Ztuhlé krční svaly se mohou projevit bolestmi, šuměním v uších a únavou očí.

Thajská masáž se zaměřuje na oblast hlavy, krku, ramen a na horní části zad. Výsledky monha studií prokázaly pozitivní účinky thajské tradiční masáže na bolesti hlavy a migrény. Tento typ masáže stimuluje krevní a lymfatický oběh a má vliv na nervový systém vyvíjením hlubokého a jemného tlaku na kůži a svaly. V důsledku toho se zlepší tok živin do tkání a zlepší se pohyb toxinů a zbytkových látek v těle, čímž se sníží otok a bolest. Vyvíjení tlaku nasvaly stimuluje tlakové receptory a zmírňuje bolesti do míchy. Jedná se o účinnou terapií pro posílení funkce nervového systému a pomáhá při snížení chronického napětí v hlavě.


V našich salonech ve Vodičkově ulici a v Hotelu international Vám rádi poradíme a násleně pomůžeme Vám se bolesti hlavy se zbavit a nastartovat vaše tělo tak jak je to správné a zdravé.