Salon Dejvice - Hotel international: +420 603 943 615
info@goldhandthaimassage.cz
Salon Vodičkova - Dům U Nováků: +420 603 847 739
V čem Koronavirus změní poskytování masérských služeb

Blog
V čem Koronavirus změní poskytování masérských služeb

V čem Koronavirus změní poskytování masérských služeb

 

 

Jak Koronavirus ovlivní masérské služby?

Masérské salony které přežijí následky opatření proti tomuto viru budou muset změní způsob fungování svých provozoven. A to jak vůči klientům tak i ve vztahu k vlastním zaměstnancům.

Před provedením masáže bude zjištěn zdravotní stav klienta, kde s recepční nebo masérka zeptá a i sama uvidí zda je klient způsobilý masáže nebo zda podle odpovědí a i podle vzhledu je nemocný. Poté bude vyzván k osprchování v koupelně s použitím mýdla nebo jiných dezinfekčních prostředků.

Před masáží musí masérka dezinfikovat svoje ruce a v průběhu masáže musí mít masérka roušku.  He samozřejmostí že nemocná nebo nachlazená masérka nemůže masírovat a musí zůstat doma aby nenakazila klienty.

Salony také musí použité prádlo, ručníky, prostěradla a ostatní textilie po prvním použití ihned podle daných norem vyprat a nadále nepoužívat. A to nemluvíme o pravidelném mytí podlah, koupelen, WC a všech zařízení salonu, které klienti i masérky používají.

Věšina těchto opatření vyplývá z již aktuální legislativy, ale některá se i v zájmu důvěry v salon a komfortu a zdraví klientů a masérek budou muset zavést. V současnosti je situace salon od salonu odlišná, někdo je pečlivý a jiné tolik ne. Ovšem současná epidemie je příkladem toho že nekompromisní hygiena a disciplína je nutností.

V našich salonech ve Vodičkově ulici a v Hotelu International tento přístup již dodržujeme a můžeme Vám garantovat že budeme nadále přísní na naše masérky i v "dobrém" na naše klienty.